Gazete

Gazete

Dergi

Dergi

Meclis Tutanakları

Meclis Tutanakları

Albüm

Albüm

Şer'iye Sicilleri

Şer’iye Sicilleri

Hepsini Seç Seçimleri Temizle Portföye Ekle

Belge Grubu - Yazılı Belge - Orhan Koloğlu / Kimlik Kartları / Kartvizitler/ Tanıtma Kartları


Açıklamalar   :   Orhan Koloğlu'nun 1955 - 2003 tarihlerine ait, muhtelif üniversite, dernek, kurum, spor kulübü üye ve kimlik kartları, basın kartları, Libya ikamet tezkeresi ile Türkiye ve uluslararası alanda katılmış olduğu çeşitli sempozyum, kongre, konferans, panel katılımcı-konuşmacı kartları.
Fon Adı   :   Orhan Koloğlu Bağışı Fonu
Ülke Adı   :   Türkiye
Dili   :   İngilizce - Almanca - Arapça - İtalyanca - Türkçe
Kullanım Hakları   :   Görüntü, yayınlama veya sergileme amacıyla kullanıldığında "Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi'' kaynak olarak belirtilmek zorundadır.
Özet   :   Gazeteci, tarihçi, akademisyen ve yazar Orhan Koloğlu'na ait çeşitli kartvizitler, kimlik ve üye kartları.
Görüntü Sayısı   :   100
Anahtar Sözcük   :   Anadolu Üniversitesi, medya, manipülasyon, 9. Türkiye Ekonomik ve Sosyal Tarih Uluslararası Kongresi, Türk Tıp Tarihi Kongreleri, University Of London, Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı, Alman Arkeoloji Enstitüsü, İstanbul, Biblioteca Apostalica Vaticana (Vatikan Apostolik Kütüphanesi), İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu, Biblioteca Nazionale Centrale V.E. Roma, Bibliotheque Nationale, İtalya, Galatasaray Spor Kulübü, Türkiye Ekonomik ve Toplumsal Tarih Vakfı, Lüleburgaz Kongresi Ulusal Sempozyumu, Lefke Avrupa Üniversitesi Güzelyurt tarih Buluşması, Kadir Has Üniversitesi Haliç Sempozyumu 2003, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Karikatür ve Mizah Müzesi, Türk Tarih Kongreleri, Çeşme Tarihi ve Kültürü Sempozyumu, Sosyal Demokrat Halkçı Parti, Ciepo Sempozyumu, Spor Yazarları Derneği, Cumhuriyet Kitap Kulübü, Atatürk Araştırma Merkezi, Dokuz Eylül Üniversitesi
Temin Şekli   :   Orjinal
Belge Türü   :   Kimlik kartları
Temin Yeri   :   Bağış Yolu İle Gelenler